Anker Play Travel Game Sea Lion Shatter
Sea Lion Shatter is not only a fun family game, but also great education and hand eye co-ordination practice for children. Super quick and easy to assemble, simply slide the blocks into the stand and then you're ready to play!
Features
- Includes: 1 x game ice tray, 1 x sea lion, 2 x hammers
- For 2 players
- Suitable age 3+
#Toy #Collect #Play
(9313559738340)
| SKU | 9313559738340 |
| Model # | E9981 |
| Barcode # | 9313559738340 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997