Amalfi Rustic Ceramic Table Lamp 77cm Grey, AMTL33
Amalfi Rustic Ceramic Table Lamp
The Amalfi Rustic Ceramic Table Lamp will brighten your day in more ways than one. This classic decorative lamp comes in a stunning large size to add extra beauty and bright lighting to any room. Place it on a desk, bedside table or office shelf to liven up your living or working space.
Features
- Ceramic and Metal base
- Linen Fabric shade
- Reminiscent of a coastal or Hamptons aesthetic
- Stunning large size
Specifications
- Size: 45x45x77cm
- Materials: Ceramic, Metal, Linen
- Made in China
#Amalfi lamp #ceramic lamp #table lamp #rustic lighting
(9331460354831)
| SKU | 9331460354831 |
| Model # | AMTL33 |
| Barcode # | 9331460354831 |
| Brand | Amalfi |
| Shipping Weight | 18.0000kg |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.770m |
| Assembled Width | 0.450m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997