AG AUSSIE SNUGGLE SOCKS
- Koala
Australian Geographic Aussie Snuggle Socks Perfect for lazy days and chilly nights, fur lined for extra warmth, and complete with non-slip soles and comfort. Features: One size fits most Exclusive Australian Geographic 'Wildlife Series' Product Dimensions (L x W x H): 5 x 12 x 40
#Gift #Fashion #Accessories
(9338707114869)
| SKU | 9338707114869 |
| Model # | ULTHB1494K |
| Barcode # | 9338707114869 |
| Brand | Australian Geographic |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997