Acade-Me Good Vibes Bracelet Kit DIY Friendship Bracelets, EJF E9985
$16.99
Only 1 left
Acade-Me Good Vibes Bracelet Kit
Make a bracelet for your BFFs. Featuring beads, charms and threads this all-in-one kit makes a fun gift for all occasions.
Includes
- 75 x Heishi beads
- 25 x Pearl beads
- 100 x Colour beads
- 42 x Alphabet beads
- 4 x Love Charms
- 3 x Charms
- 1 x Tassel
- 4 x Friendship threads
- 1 x Storage case
- Instructions
Specifications
- Suitable for ages 8+
- Made from plastic
- Colours may vary
#Toy #Collect #Play
(9313559738456)
| SKU | 9313559738456 |
| Model # | E9985 |
| Barcode # | 9313559738456 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997