OzCorp Writing Pad A5 Premium Parchment Luxe 25 Sheets Ivory
A5 Sized
25 plain sheets
Comes with a lined page to use as a writing guide underneath each sheet and a page of blotting paper
#School #Office #Stationery
(9328800000992)
| SKU | 9328800000992 |
| Model # | INV020 |
| Barcode # | 9328800000978 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997