3M Post-It Notes 76x76 Canary Yellow Pack of 12 654YW
$25.99
RRP $34.99
SAVE 26%
In Stock
3M Post-It Notes
Post-it Notes are the trusted note for messages and reminders around the Office.
Features
- Self-stick removable notes stick securely, remove cleanly.
- Great for reminders and short to-do lists.
- All Post-it Notes are recyclable.
Specifications
- 100 sheets per pad
- Note Size: 76mm x 76mm
- Colour: Yellow
- Sold in pack of 12 pads
#3M #School #Office #Pen
(30021200155773)
| SKU | 30021200155773 |
| Model # | 654 |
| Barcode # | 30021200155773 |
| Brand | 3M |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997