2027 Refill Debden Elite Executive Day to Page, 1100.CRF
Debden 2027 Elite Executive Refill
Refill for the premium Debden Elite diaries is packed with practical and convenient features. Available in multiple sizes, extensive information section containing full colour Australian and New Zealand capital city maps, all printed on subtle cream paper.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Monthly tabs
- Australian and New Zealand capital city maps and holidays
- World map
- Current and forward year planners
- International information
- Personal directory
- Financial summary
- Memo notepad
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: Executive (16.4 x 24.6cm)
- Format: Day to Page (8am to 8pm, 1-hourly)
- Page Count: 384 pages
- Paper Weight: 70gsm
#DebdenRefill #ExecutivePlanner #DailyPlanner #RefillPages #2027Planner #KaraOnline
(8887129016905)
| SKU | 8887129016905 |
| Model # | 1100.CRF-27 |
| Barcode # | 8887129016905 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.160m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997