2027 Refill Debden DayPlanner Desk Month to View with Tabs, DK1310
Debden 2027 DayPlanner Refill
Debden 2027 DayPlanner Refill -- An extensive range of organiser refills, printed in two colours on quality white paper, are clearly packaged, and show examples of page layouts for easy reference. All Debden DayPlanner refills are designed to fit comparable organisers on the market.
Features
- Two-colour printing
- Quality white paper
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: Desk
- Format: Month to View with Tabs
#DebdenRefill #DeskPlanner #MonthlyPlanner #TabsPlanner #2027Planner #KaraOnline
(8887129015892)
| SKU | 8887129015892 |
| Model # | DK1310-27 |
| Barcode # | 8887129015892 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997