2027 Diary Upward Standard A5 Week to View Black, UPCY7421
Upward 2027 Standard Diary
Constructed with a durable and compact section sewn binding, Upward Standard diaries are finished in a great looking, phthalate free PVC cover material.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Australian and New Zealand holidays
- International Holidays
- International Dialling
- CPR Chart
- Travel Contacts
- Perpetual World Time
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View (7am to 8pm, 1-hourly)
- Page Count: 128 pages
- Paper Weight: 80gsm
- Cover Material: PVC
#UpwardDiary #StandardDiary #A5Diary #WeeklyDiary #BlackDiary #2027Diary #KaraOnline
(9314304122797)
| SKU | 9314304122797 |
| Model # | UPCY7421-27 |
| Barcode # | 9314304122797 |
| Brand | Upward |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997