2027 Diary Debden Restaurant Table Bookings A4 2 Pages to a Day Blue, TBD.P59
Debden 2027 Restaurant Table Bookings Diary
Featuring a clean, easy-to-read layout, this A4 diary includes columns for details such as bookings, contact numbers and special client requests. A forward year planner and public holiday information are also included, making it the ideal front counter diary for restaurants and cafes.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Separate page for lunch and dinner
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- Staff contacts
- Staff leave planner
- Special requests column
- Double pages for Valentine's Day and Mother's Day
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A4 (21 x 29.7cm)
- Format: 2 Pages to a Day (Lunch & Dinner)
- Page Count: 752 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: Paper
#DebdenDiary #RestaurantDiary #A4Planner #BookingDiary #2027Diary #KaraOnline
(8887129016486)
| SKU | 8887129016486 |
| Model # | TBD.P59-27 |
| Barcode # | 8887129016486 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.370m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997