2027 Diary Debden Management A4 Day to Page Black, 149.B99
Debden 2027 Management Diary
The Debden Management Diary is a practical range with superior finishing. Bound in black bonded leather with silver corners and page edging, the Management range is the ideal solution for the busy professional looking for more.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Monthly tabs
- Appointment times
- Australian and New Zealand holidays
- Silver gilt edging
- Bonded leather cover
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A4 (21 x 29.7cm)
- Format: Day to Page (8am to 6pm, 1/2-hourly)
- Page Count: 384 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: Bonded leather
#DebdenDiary #ManagementDiary #A4Planner #DailyDiary #2027Diary #KaraOnline
(8887129016448)
| SKU | 8887129016448 |
| Model # | 149.B99-27 |
| Barcode # | 8887129016448 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.370m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997