2027 Diary Debden Designer Desk A5 Week to View Green, D38.P52
Debden 2027 Designer Desk Diary
Effortlessly chic, the Designer diary lives up to its name, with its stunning textured fabric cover, petite size and simple yet elegant colours. Available in both Week-to-View and Day-to-a-Page layouts, it features an elastic closure, ribbon marker, and current and forward planners.
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Elastic closure
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- International holidays
- International dialling
- Financial summary
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: Textured fabric
#DebdenDiary #DesignerDiary #A5Planner #WeeklyDiary #GreenDiary #DeskPlanner #2027Diary #KaraOnline
(8887129016226)
| SKU | 8887129016226 |
| Model # | D38.P52-27 |
| Barcode # | 8887129016226 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997