2027 Diary Collins Sterling A7 Day to Page with Pencil Blue, 133P.P59
Collins 2027 Sterling Diary
This sophisticated smooth leather-look diary comes complete with all the features expected of a Collins diary, including crisp, easy-to-read graphics, a comprehensive information section and Australian, New Zealand, and international holidays throughout.
Features
- Comes with pencil
- Australian and New Zealand capital city maps and holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward yYear planners
- International holidays
- International dialling
- Staff leave planner
- Notes
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A7 (7.4 x 10.5cm)
- Format: Day to Page
- Page Count: 400 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: Paper
#PocketPlanner #A7Diary #DailyPlanner #BlueDiary #Sterling #CollinsDiary #2027Planner #KaraOnline
(8887129016745)
| SKU | 8887129016745 |
| Model # | 133P.P59-27 |
| Barcode # | 8887129016745 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997