2027 Diary Collins Belmont Pocket B6/7 Week to View Portrait Burgundy, 377P.V78
Collins 2027 Belmont Pocket Diary
Bound in durable, welded PVC, the Belmont is available in black, burgundy and navy. Printed on white paper, the range includes appointment times, a six-month-to-view calendar on each dated page layout, week numbers, Julian days, Australian and international holidays.
Features
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Forward year planners
- Calendar notes
- Notes
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: B6/7 (8.8 x 17.6cm)
- Format: Week to View Portrait
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 60gsm
- Cover Material: PVC
#PocketPlanner #BurgundyDiary
(8887129014734)
| SKU | 8887129014734 |
| Model # | 377P.V78-27 |
| Barcode # | 8887129014734 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997