2027 Diary Collins Belmont Desk A4 2 Days to a Page Navy, 247.V59
Collins 2027 Belmont Desk Diary
Bound in a highly durable, welded PVC padded cover, the Belmont series is available in black, burgundy and navy.
Features
- Ribbon marker
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward year planner
- International holidays, dialling and time zones
- Staff leave planner
- Addresses and notes
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A4 (21 x 29.7cm)
- Format: 2 Days to a Page (8am to 5pm, 1-hourly)
- Page Count: 176 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: PVC
#A4Planner #DeskDiary
(8887129014260)
| SKU | 8887129014260 |
| Model # | 247.V59-27 |
| Barcode # | 8887129014260 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997