2027 Diary Collins Belmont Colours Slim Week to View Portrait Teal, 377P.V53
Collins 2027 Belmont Colours Diary
These Belmont best sellers are available in bright colours, with soft flexible covers making them easy to fit into a bag or pocket.
Features
- Lay-flat opening
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- Calendar notes
- Notes
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: B6/7 (8.8 x 17.6cm)
- Format: Week to View Portrait
- Page Count: 136 pages
- Paper Weight: 60gsm
- Cover Material: PVC
#SlimDiary #TealPlanner
(8887129014932)
| SKU | 8887129014932 |
| Model # | 377P.V53-27 |
| Barcode # | 8887129014932 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997