2027 Diary Collins Belmont Colours Pocket A7 Week to View Teal, 337.V53
Collins 2027 Belmont Colours Pocket Diary
These Belmont best sellers are available in bright colours, with soft flexible covers making them easy to fit into a bag or pocket.
Features
- Lay-flat opening
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- Calendar notes
- Notes
- Financial summary
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2027)
- Size: A7 (7.4 x 10.5cm)
- Format: Week to View
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 60gsm
- Cover Material: PVC
#PocketDiary #TealPlanner #MiniDiary
(8887129014857)
| SKU | 8887129014857 |
| Model # | 337.V53-27 |
| Barcode # | 8887129014857 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997