2027-2028 2-Year Planner LANG Wild-At-Heart Pocket Month to View 27991071102
LANG 2027-2028 Wild-At-Heart by Barbra Ignatiev 2-Year Planner
Stay organised throughout 2027 and 2028 with the LANG 2027-2028 Wild-At-Heart by Barbra Ignatiev 2-Year Planner, featuring beautiful creative artistic artwork by Barbra Ignatiev and spacious planning layouts. Perfect for organising appointments, reminders, schedules, birthdays, holidays, family activities, and important events while adding stylish personality to your everyday planning.
The Lang 2-Year Pocket Planners are a distinctive representation of original art created by today's most talented artists.
Specifications:
- Year: 24 months (January 2027 to December 2028)
- Size (W x H): 8.9 x 16.2cm
- Format: Month to View
Features:
- Foil embellishment
- Premium paper stock
- Clear protective cover
- Previous and forward months reference
- International holidays and significant dates
- Moon phases
- Notes space
Why You'll Love It:
- Spacious layouts for schedules, reminders, and yearly planning
- Stunning artwork by LANG artist
- Premium-quality paper with durable planner construction
- Perfect for work, study, home organisation, or thoughtful gifting.
#LANG2027 #BarbraIgnatiev #creativeartisticPlanner #Planner2027 #Planner2028 #TwoYearPlanner #StationeryLovers #OrganisationGoals #ProductivityTools #PaperGoods #GiftIdeas #LifestylePlanner #PlanningCommunity #HomeOffice #DeskOrganisation
(726225152644)
| SKU | 726225152644 |
| Model # | 27991071102 |
| Barcode # | 726225152644 |
| Brand | LANG |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.162m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.089m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997