2026 Refill Victoria B6 Mini Day to Page Wiro by Last Diary Company VB61
$14.95
RRP $21.50
SAVE 30%
In Stock
2026 Victoria Diary Refill by The Last Diary Company
Diary refill for The Last Diary Company's Victoria range.
Specifications
- Binding: Ring bound
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Day to Page
- Size: Mini B6 (W95mm x H170mm)
(9323606001952)
| SKU | 9323606001952 |
| Model # | VB61 |
| Barcode # | 9323606001952 |
| Brand | Last Diary Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.176m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.125m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997