2026 Refill Victoria A5 Midi Week to View Wiro by Last Diary Company VA57
$13.99
RRP $22.50
SAVE 38%
In Stock
2026 Victoria Diary Refill by The Last Diary Company
Diary refill for The Last Diary Company's Victoria range.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Size: A5 (W148mm x H210mm)
(9323606001969)
| SKU | 9323606001969 |
| Model # | VA57 |
| Barcode # | 9323606001969 |
| Brand | Last Diary Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.015m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.148m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997