Design Group 2026 Planner
The IG Design Group's Planners comes in 2-week and month-to-month options, designed to help manage schedules and goals for the year ahead.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x L): 9.5 x 16cm
- Format: 2 Weeks to View
Features
- International public holidays and notable dates
- Notes, address book and other information pages
- Made with sturdy, high-quality materials for durability and smooth writing
#Planner #Calendar #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9313559780639)
| SKU | 9313559780639 |
| Model # | CAL26053 |
| Barcode # | 9313559780639 |
| Brand | Design Group |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997