2026 Planner OzCorp A4 Month to View Black, OzCorp MOP05
OzCorp 2026 OzCorp Planner
This handy Ozcorp planner is perfect for your desk, to view each month at a glance. A month to view, it is perfect for rosters and ideal for compact spaces, Two designs available.
Specifications
- Date: 13 months (January 2026 to January 2027)
- Format: Month to View
- Page Size (Dimensions): A4 (W21cm x H29.7cm)
Features
- All Australian Public Holidays
- Australian School Terms
- Reference Calendars For Current And Forward Year
- Current Year Planner
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800029474)
| SKU | 9328800029474 |
| Model # | MOP05 |
| Barcode # | 9328800029474 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997