2026 Organiser A5 Week to View Coral, OzCorp D948
$12.99
RRP $32.99
SAVE 61%
Only 3 left
OzCorp 2026 Organiser
The Ozcorp 6-ring Organiser Diary keeps you organised professionally.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View + Monthly Planner
- Page Size: A5
- Dimensions: W190mm x H238mm
Includes
- Dated diary
- Monthly planner
- School term dates and Public holidays
- Address book
- Backup information
- Notes pages
- Today ruler
- Tabbed sections
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800030197)
| SKU | 9328800030197 |
| Model # | D948 |
| Barcode # | 9328800030197 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997