2026 Diary Upward Standard A6/7 Week to View Black UPCY6421
Upward 2026 Standard Diary
Constructed with a durable and compact section sewn binding, Upward Standard diaries are finished in a great looking phthalate free PVC cover material.
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2026)
- Size: A6/7 (7.4 x 14.8cm)
- Format: Week to View (8am to 6pm, 1-hourly)
- Page Count: 144 pages
- Paper Weight: 80gsm
- Cover Material: PVC
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Australian and New Zealand holidays
- International Holidays
- International Dialling
- CPR Chart
- Travel Contacts
- Perpetual World Time
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #2026
(9314304121783)
| SKU | 9314304121783 |
| Model # | UPCY6421-26 |
| Barcode # | 9314304121783 |
| Brand | Upward |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997