2026 Planner Steam Trains Pocket Week to View, The Gifted Stationery GSC26516
Steam Trains 2026 Pocket Diary
The Gifted Stationery Company's Pocket Diaries are case bound with ribbon marker.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Diary Size: 8.6 x 17.6cm
- Page Size: 8 x 17cm
- Format: Week to View
Features
- Year planner
- Personal information page
- Address book
- Notes pages
- Notable dates (Australia, Canada, New Zealand, South Africa, UK and USA)
- International dialling codes
- World times
- Conversion tables
#Wall #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781836228240)
| SKU | 9781836228240 |
| Model # | GSC26516 |
| Barcode # | 9781836228240 |
| Brand | The Gifted Stationery |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.176m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.086m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997