2026 Diary Sasco Moda A5 Week to View Teal, ACCO SC57MD26
$7.99
RRP $12.75
SAVE 37%
Only 2 left
Sasco 2026 Moda Diary
The Sasco Moda range features trendy designs and practical layouts, which help plan with flair.
Specifications
- Year: 2026 (January to December)
- Format: Week to View
- Size (Dimensions W x H): A5 (14.8 x 21cm)
Features
- Hard cover for durability
- Sticker sheet for personalisation
#Calendar #Planner #Diary #Organiser #Home #Office #Wall #Desk
(9310924110183_teal)
| SKU | 9310924110183_teal |
| Model # | SC57MD26 |
| Barcode # | 9310924110183 |
| Brand | Sasco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997