2026 Diary Olympia LP Week to View PVC Cover #21 16016
$1.99
RRP $4.35
SAVE 54%
Only 3 left
Olympia 2026 Diary
All Olympia Diaries are printed on environmentally friendly paper.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2024)
- Format: Week to View
- Size (Dimensions): Pocket (W90mm x H126mm)
- Durable PVC cover
- Sewn section binding
Features
- Gold corners
- Conversion charts
- Australian & New Zealand Public holidays and school term dates
- World holidays
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(9321661160164)
| SKU | 9321661160164 |
| Model # | #21 16016 |
| Barcode # | 9321661160164 |
| Brand | Olympia |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997