2026 Diary Nicholls A5 Midi Week to View Zip Black Last Diary Company A57ZBK
2026 Nicholls Diary by The Last Diary Company
With a refined elegance, the Nicholls Diary offers the discerning user the opportunity to tweak their diary to suit their busy lifestyle. Presented in a handsomely crafted binder and available in a range of fashion colours, there is a selection of accessory refills available each year.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Page Size: A5 (W148mm x H210mm)
- Zip closure
- Refill Code: NA57
Features
- Memo pockets, card pockets and pen holder
- Dated sections have perforated corners
- Refillable binder style diary
(9323606005578)
| SKU | 9323606005578 |
| Model # | A57ZBK |
| Barcode # | 9323606005578 |
| Brand | Last Diary Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.148m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997