2026 Diary Letts of London Woodland Slim Week to View Navy 082546
$13.99
RRP $22.95
SAVE 39%
In Stock
Letts of London Woodland Diary 2026
The smooth soft-touch covers feature intricate, deeply embossed, floral designs, adding a whimsical touch to your days.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Semi-flexible cover
- Smooth soft-touch covers
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145594023)
| SKU | 5059145594023 |
| Model # | 26-082546 |
| Barcode # | 5059145594023 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997