2026 Diary Letts of London Woodland A6 Week to View Purple 082169
Letts of London Woodland Diary 2026
The smooth soft-touch covers feature intricate, deeply embossed, floral designs, adding a whimsical touch to your days.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): A6 (10.5 x 14.8cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Semi-flexible cover
- Smooth soft-touch covers
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145593903)
| SKU | 5059145593903 |
| Model # | 26-082169 |
| Barcode # | 5059145593903 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997