2026 Diary Letts of London Verona Slim Week to View Indigo 081241
Letts of London Verona Diary 2026
Our sleek, stylish, and padded faux-leather diary collection is available in a variety of classic and bold colours, all with burnished embossed details.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Smooth faux-leather covers
- Semi-flexible padded cover
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145593330)
| SKU | 5059145593330 |
| Model # | 26-081241 |
| Barcode # | 5059145593330 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997