2026 Diary Letts of London Verona A5 Day to Page w/ Appointments & Planner Black 080450
Letts of London Verona Diary 2026
Our sleek, stylish, and padded faux-leather diary collection is available in a variety of classic and bold colours, all with burnished embossed details.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Day to Page with Appointments
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Smooth faux-leather covers
- Semi-flexible padded cover
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145593217)
| SKU | 5059145593217 |
| Model # | 26-080450 |
| Barcode # | 5059145593217 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997