2026 Diary Letts of London Raw A5 Week to View Grey 082307
Letts of London Raw Diary 2026
Beautifully textured covers that need no ornament; a straightforward structure gives this collection its unique character, complete with white foil detailing and a contrasting elastic closure in a contemporary colour palette.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Hard cover
- Textured covers
- Elastic closure
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145591534)
| SKU | 5059145591534 |
| Model # | 26-082307 |
| Barcode # | 5059145591534 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997