2026 Diary Letts of London Principal Slim Month to View Red TP1SRD
Letts of London Principal Diary 2026
Our contemporary classic diary comes in a variety of cheerful bright hues. Available in faux-leather or linen-effect covers, dependent on the colour.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Month to View
- Classic diary style
- English
Features
- White paper from sustainable sources
- Faux-leather or linen-effect covers
- Semi-flexible cover
- Smooth or padded covers
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145591145)
| SKU | 5059145591145 |
| Model # | 26-TP1SRD |
| Barcode # | 5059145591145 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997