2026 Diary Letts of London Milano Slim Week to View Chocolate 081173
$16.99
RRP $25.95
SAVE 35%
In Stock
Letts of London Milano Diary 2026
Soft and luxurious; this natural faux-leather collection features padded covers, with turned edges.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Textured faux-leather covers
- Semi-flexible padded cover
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145590513)
| SKU | 5059145590513 |
| Model # | 26-081173 |
| Barcode # | 5059145590513 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997