2026 Diary Letts of London Milano Quarto Week to View Vertical w/ Appointments Black 080561
Letts of London Milano Diary 2026
Soft and luxurious; this natural faux-leather collection features padded covers, with turned edges.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Quarto (21 x 25.9cm)
- Format: Week to View Vertical with Appointments
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Textured faux-leather covers
- Semi-flexible padded cover
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145590247)
| SKU | 5059145590247 |
| Model # | 26-080561 |
| Barcode # | 5059145590247 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.260m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997