2026 Diary Letts of London Memo Slim Week to View Concrete 082493
Letts of London Memo Diary 2026
A cross-hatch textured diary collection, with the date embossed on the cover and a practical elastic closure for storing notes with ease.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Hard cover
- Cross-hatch textured cover
- Elastic closure
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145590155)
| SKU | 5059145590155 |
| Model # | 26-082493 |
| Barcode # | 5059145590155 |
| Brand | Letts of London |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997