2026 Diary Letts of London Ladydate Mini Pocket Week to View Rose Gold 081957
Letts of London Ladydate Diary 2026
The original little metallic book: an iconic Letts design with a shimmering metallic texture cover. They also conceal an original Letts of London invention of a pencil in the spine.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Mini Pocket (6.8 x 10.2cm)
- Format: Week to View
- Classic diary style
- English
Features
- White paper from sustainable sources
- Textured metallic coated paper covers
- Semi-flexible cover
- Ribbon page marker
- Pencil included
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145588749)
| SKU | 5059145588749 |
| Model # | 26-081957 |
| Barcode # | 5059145588749 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997