2026 Diary Letts of London Edge A6 Week to View w/ Notes Navy 081952
Letts of London Edge Diary 2026
Minimal and practical. Choose between faux-leather, soft-touch or microtexture covers, all featuring our unique flexible spine construction, embossed date detail and coordinating elastic closure.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): A6 (10.5 x 14.8cm)
- Format: Week to View
- Traditional diary style
- Multilanguage
Features
- Cream paper from sustainable sources
- Back pocket
- Elastic closure
- Flexible cover
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145588350)
| SKU | 5059145588350 |
| Model # | 26-081952 |
| Barcode # | 5059145588350 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997