2026 Diary Letts of London Connoisseur Slim Week to Page Black TC7SBK
Letts of London Connoisseur Diary 2026
A twist on the classic look, featuring all of its benefits, but crafted using a pebble grained faux-leather cover. Perfect for those looking for more of a textured touch.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Week to Page
- Classic diary style
- English
Features
- White paper from sustainable sources
- Textured faux-leather covers
- Gilt paper edges
- Smooth or padded covers
- Hard cover
- Gold corners
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145587216)
| SKU | 5059145587216 |
| Model # | 26-TC7SBK |
| Barcode # | 5059145587216 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997