2026 Diary Letts of London Connoisseur A5 Week to View Black TC3XBK
Letts of London Connoisseur Diary 2026
A twist on the classic look, featuring all of its benefits, but crafted using a pebble grained faux-leather cover. Perfect for those looking for more of a textured touch.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View
- Classic diary style
- English
Features
- White paper from sustainable sources
- Textured faux-leather covers
- Gilt paper edges
- Smooth or padded covers
- Hard cover
- Gold corners
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145587155)
| SKU | 5059145587155 |
| Model # | 26-TC3XBK |
| Barcode # | 5059145587155 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997