2026 Diary Letts of London Classic Slim Week to View w/ Planner Burgundy T3SUBG
Letts of London Classic Diary 2026
Our Letts of London iconic look has become a timeless design. Each elegant faux-leather cover is beautifully accented with matching gold corners and gilt foiled paper edges. The larger sizes also feature soft-touch, padded covers.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Slim (8.2 x 16.6cm)
- Format: Week to View
- Classic diary style
- English
Features
- White paper from sustainable sources
- Faux-leather cover
- Hard cover
- Gilt paper edges
- Gold corners
- Ribbon page marker
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145586615)
| SKU | 5059145586615 |
| Model # | 26-T3SUBG |
| Barcode # | 5059145586615 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997