2026 Diary Letts of London Classic Quarto Week to View Vertical w/ Appointments Burgundy C32YBY
Letts of London Classic Diary 2026
Our Letts of London iconic look has become a timeless design. Each elegant faux-leather cover is beautifully accented with matching gold corners and gilt foiled paper edges. The larger sizes also feature soft-touch, padded covers.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): Quarto (21 x 25.9cm)
- Format: Week to View Vertical with Appointments
- Classic diary style
- English
Features
- White paper from sustainable sources
- Faux-leather cover
- Hard cover
- Gilt paper edges
- Gold corners
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145586288)
| SKU | 5059145586288 |
| Model # | 26-C32YBY |
| Barcode # | 5059145586288 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.260m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997