2026 Diary Letts of London Block A6 Week to View Pink 081667
Letts of London Block Diary 2026
A classic with a twist; this hard case bound diary includes a sophisticated linen-textured cover, with a subtle blind debossed and silver foil date motif.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Page Size (Dimensions W x H): A6 (10.5 x 14.8cm)
- Format: Week to View
- Timeless diary style
- Multilanguage
Features
- White paper from sustainable sources
- Hard cover
- Linen-textured cover
- Elastic closure
- Ribbon page marker
- Compatible with the Letts of London Reminder App
LETTS OF LONDON REMINDER APP.
EMBRACE THE FUTURE OF PLANNING. Letts of London proudly presents a first-of-its-kind app that links your diary to your phone. Stay organised like never before with our revolutionary diaries featuring InkLink technology.
- Link your diary to the app.
- Make notes and list your tasks.- Set reminders in order of priority.
- Get notifications on your phone.
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(5059145585298)
| SKU | 5059145585298 |
| Model # | 26-081667 |
| Barcode # | 5059145585298 |
| Brand | Letts of London |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.015m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997