2026 Diary Fashion A7 Week to View Hard Cover Strawberry, OzCorp DA17
$0.99
RRP $6.99
SAVE 86%
Only 2 left
OzCorp 2026 Fashion Diary
This hard cover pocket A7 diary is perfect for your purse.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Page Size (Dimensions): A7 (W7.4 x H10.5cm)
Features
- Australian public holidays and school term dates
- Soft cover
(9328800029344_strawberry)
| SKU | 9328800029344_strawberry |
| Model # | DA17 |
| Barcode # | 9328800029344 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.074m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997