2026 Diary Cumberland SOHO A4 Week to View Ash White, ACCO 47SSHPK26
Cumberland 2026 SOHO Diary
Cumberland's exciting SOHO Diary range comes with eye-catching and durable fashion coloured covers. Spiral bound to sit flat on the desk and smartly finished with the current year gold foil printed on the front cover. This is a diary to be noticed!
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Appointment: Daily 8am to 6pm, 1-hourly
- Page Size (Dimensions): A4 (21 x 29.7cm)
Features
- Australian and New Zealand Public holidays and school term dates
- Ribbon marker
- Includes an abundance of information pages
#Calendar #Planner #Diary #Organiser #Home #Office #Wall #Desk
(9310924109941)
| SKU | 9310924109941 |
| Model # | 47SSHPK26 |
| Barcode # | 9310924109941 |
| Brand | Cumberland |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997