2026 Diary Contempo Slim Week to View w/ Pen Coral, OzCorp D894
OzCorp 2026 Contempo Diary
Keep it compact with our luxurious leather feel lustre PU purse size diary. Conveniently equipped with a pen for on-the-go planning.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Dimensions (W x H): 10 x 17cm
Features
- Pen included and stored in spine
- Elastic bound with ribbon marker
- Handy document wallet inside
- Printed paper edge
- Durable hardcover
- Includes Australian holidays and School Term dates
- Notes pages and room for Passwords and Logins
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800029658)
| SKU | 9328800029658 |
| Model # | D894 |
| Barcode # | 9328800029658 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997