2026 Diary Contempo A4 Week to View Aqua, OzCorp D910
$19.99
RRP $26.99
SAVE 26%
SOLD OUT
OzCorp 2026 Contempo Diary
The Ozcorp Contempo diary is perfect for your home or office.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Page Size (Dimensions): A4 (W21cm x H29.7cm)
Features
- Ribbon marker
- Australian public holidays and school term dates
- Previous and forward months reference
- Notes pages
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800029818)
| SKU | 9328800029818 |
| Model # | D910 |
| Barcode # | 9328800029818 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997