2026 Diary Collins Belmont Colours A5 Week to View Grey 387.V98
Collins Belmont Colours 2026 Diary
The best selling Belmont range in pocket-sized bright colours with soft flexible covers.
Specifications
- Date: 12 Months (January to December 2026)
- Size: A5 (14.8 x 21cm)
- Format: Week to View (9am to 5pm, 1-hourly)
- Page Count: 128 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: PVC
Features
- Lay-flat opening
- Australian and New Zealand holidays
- 3-Year calendars
- Current and forward year planners
- Calendar notes
- Notes
- Financial summary
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #2026
(8887129004810)
| SKU | 8887129004810 |
| Model # | 387.V98-26 |
| Barcode # | 8887129004810 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997