2026 Diary Business A5 Day to Page Black, OzCorp D934
OzCorp 2026 Business Diary
The Ozcorp Business Diary series is suited to meet many professional needs.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Day to Page (7am to 9pm, 1/2-hourly)
- Page Size (Dimensions): A5 (W148mm x H210mm)
Features
- 2026 planner
- Australian public holidays and school term dates
- Notes pages
- Personal information pages
- Gift, birthstones and zodiac signs information
- Monthly calendar blocks for 2026 on each view
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800030050)
| SKU | 9328800030050 |
| Model # | D934 |
| Barcode # | 9328800030050 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997